Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

PAFERE Liberty Weekend 2010, Kraków, 23-24 października 2010

PAFERE Liberty Weekend tym razem odbył się w Krakowie. Sala konferencyjna firmy HERBEWO z ledwością pomieściła wszystkich uczestników konferencji. Dwa dni wykładów to przybliżenie polskiej myśli wolnościowej oraz ukazanie nieznanej historii XIX-wiecznego kapitalizmu. W tegorocznym PLW uczestniczyli goście m.in. z Czech i USA.

PAFERE Liberty Weekend, Kraków, 23-24 października 2010

Relacja z PLW 2010...Data dodania: 2010-02-02 19:44:54
Artykul przeczytano 3472 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
Hello There. I found your blog using msn. This is a really well wreittn article. I’ll make sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post. I’ll certainly comeback.
Dodano: 2012-07-22 06:13:39
Dodał: ~TmxchzGRChL
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.