Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Liberty Camp, Sulejów k/Piotrkowa Trybunalskiego, wrzesień 2010

W dniach 13-19 września 2010 roku w miejscowości Sulejów, nad Pilicą odbył się zorganizowany przez naszą Fundację drugi Liberty Camp, obóz językowy, podczas którego naukę języka angielskiego łączy się z poznanwaniem ideii wolnościowej. Na obóz przyjechała młodzież nie tylko z Polski ale równiż z Włoch, Rosji, Albanii i Białorusi. Oprócz wykładów na obozie miały miejsce wspólne ogniska, wycieczki itp.

Liberty Camp, Sulejów, wrzesień 2010Data dodania: 2010-02-02 19:40:27
Artykul przeczytano 3035 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
C'est drf4le e0 lire, que mon russe est traduit dans les ornuiiagx RUSSE, si vous se9lectionnez un drapeau russe. Pour lire l'original, toujours choisir le drapeau ame9ricain, tk. Major anglais sur ce site.
Dodano: 2012-07-22 07:58:44
Dodał: ~Edmilson
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.