Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Magister PAFERE, II edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską, Warszawa, 27 lutego 2010

Tym razem spotkaliśmy się w Pałacu Sapiehów. Było niezwykle uroczyście. Nie zabrakło chwil wzruszenia, podziękowań, gratulacji. Uroczystą galę uświetniły interesujące wykłady na temat prywatnej przedsiębiorczości. Całą relacjęz II edycji Magistra obejrzeć można na kanale PAFERE TV, na YouTube.

Magister PAFERE, II edycja, 27 lutego 2010

Kto zwyciężył?

Relacja wideoData dodania: 2010-02-02 19:22:31
Artykul przeczytano 2085 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
niech tam tłumy łażą po Bieszczadzie Wysokima w Łupkowie niech krf3luje błogi spokf3jniech się da słyszeć cichy dźwięk gitaryniech przy ogniu siądzie gości prniaue stu, nie dwustu, nie czterystuale Ci ktf3rym Łupkf3w bliskido takiego usiądnięcia, pośpiewania, pobycia25 wrześniaja będęJurek Świerczyński ps.taki tekst napisałem na stronie Łupkowa przed pierwszym Łupstokiem. i choć trochę się zmieniło od tamtego czasu to prawdziwie miłym mi będzie kolejne takie spotkanie, teraz w Prełukach, a łupkowska dobra gwiazda myślę, że nie tylko mnie tu przyprowadzi jeszcze raz
Dodano: 2012-07-20 15:16:22
Dodał: ~llcmODCluYiVATgQ
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.