Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Michael Reagan w Polsce, listopad 2009

Michael Reagan, syn nieżyjącego prezydenta USA Ronalda Reagana, odwiedził Polskę w listopadzie 2009 roku. Na zaproszenie PAFERE spotkał się z ludźmi w Warszawie i w Toruniu. Był gościem prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego oraz spotkał się z posłami polskiego parlamentu. Zagościł w Radio Maryja i TV Trwam oraz spotkał się ze studentami WSKM w Totuniu.

Michael Reagan w Polsce, 10-12 listopada 2009

Podsumowanie wizyty Michaela Reagana...Data dodania: 2010-02-02 19:14:15
Artykul przeczytano 1873 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
Odmawiać rf3zaniec to znaczy udac sie do szkoły Maryi i uczyć sie od Niej, Matki i apotsołki Chrystusa,jak zyc całkowicie zgodnie z wymaganiami wiary chrzescijanskiej.Ona pierwsza uwierzyła, a w Kosciele w wieczerniku jednoczyła w miłosci pierwszych ucznif3w swojego Syna.Przy odmawianiu rf3zanca chodzi o nawiazanie intymnego dialogu z Maryja, o okazanie jej zaufania, powierzenie trosk, otwarcie przed nia serca, ukazanie własnej gotowosci na przyjecie planf3w Bozych i obiecanie wytrwania w wiernosci dla niej we wszystkich, szczegf3lnie trudnych i bolesnych sytuacjach, bedac pewnym jej pomocy w uzyskaniu wszelkich potrzebnych dla naszego zbawienia łask od jej Syna.Podczas modlitwy rf3zancowej kontemplujemy Chrystusa, patrzac na Niego uprzywilejowanym wzrokiem Jego Matki Maryji; rozwazamy tajemnice zycia, cierpienia i zmarchwychwstania Pana oczami i sercem Tej, ktf3ra była Mu najblizsza.Rownoczesnie zas w te same dziesiatki Rozanca serce nasze moze wprowadzic wszystkie sprawy,
Dodano: 2012-07-20 07:13:02
Dodał: ~DVHHVeVl
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.