Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

PAFERE LIBERTY WEEKEND, Warszawa, 19-20 września 2009

PAFERE LIBERTY WEEKEND 2010 to jak dotąd chyba nasze największe przedsięwzięcie. Dwudniowa, międzynarodowa konferencja, podczas, której zaprezentowali swoje wykłady goście m.in. z Francji, Stanów Zjednoczonych i Białorusi. Konferencja poświęcona twórczości Frederica Bastiata okazała się wielkim sukcesem.

PAFERE Liberty Weekend, Warszawa, 19-20 września 2009 - fotoreportaż

Przeczytaj relację...Data dodania: 2010-02-02 19:06:12
Artykul przeczytano 1673 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
I just want to tell you that I'm all new to blogging and site-building and defenitily enjoyed this blog site. Almost certainly I’m going to bookmark your blog post . You really come with outstanding stories. Thanks a bunch for sharing with us your web-site.
Dodano: 2012-07-20 02:38:16
Dodał: ~FSXowEuJrZuXZQUMqfR
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.