Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Magister PAFERE, II edycja - relacja wideo

Przedstawiamy Państwu pierwszą część wideo-relacji z tegorocznej gali wręczenia nagród laureatom II edycji konkursu Magister PAFERE. Uroczystość, połączona z konferencją „Przedsiębiorczość – zawód czy powołanie”, odbyła się 27 lutego 2010 roku w Warszawie w Pałacu Sapiehów.Dziś prezentujemy opinie uczestników gali na temat idei konkursu oraz przebiegu tegorocznej uroczystości. Kolejne filmy, w tym prelekcje zaproszonych gości, będziemy sukcesywnie publikować na kanale PAFERE na YouTube oraz na naszym portalu.

Nasz kanał na YouTube...

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem płyty zawierającej komplet materiałów wideo z gali II edycji Magistra PAFERE prosimy o kontakt mailowy: pafere@pafere.org Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Data dodania: 2010-03-30 16:04:46
Artykul przeczytano 2887 razy
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.