Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Biznes Camp 2017 w Tomaszowie Mazowieckim

Już dziś rusza Biznes Camp, impreza, której głównym celem jest uczyć się, "jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek, żeby z każdym kolejnym rokiem wyniki były coraz lepsze, a Twoja ciągła obecność w firmie nie była niezbędna do dynamicznego rozwoju!".

Czyż nie brzmi interesująco? A jeśli dodać do tego jeszcze świetnych wykładowców oraz piękną okolicę, w której odbywać się będzie tegoroczny Camp - to właściwie komplet. Miło nam poinformować, że jednym z prelegentów będzie p. Jan Kubań - prezes Fundacji PAFERE, jednocześnie właściciel firmy QBS, która od lat z powodzeniem działa na rynku. Oprócz Jana Kubania, podczas Campu wysłuchać będzie można wielu innych przedsiębiorców, którzy zapoznają uczestników z praktyczną stroną prowadzenia własnej firmy.

Tegoroczny Biznes Camp odbywa się w Tomaszowie Mazowieckim w ośrodku wypoczynkowym "Przystań". Potrwa do 6 sierpnia br. Być może już dziś warto pomyśleć o przyszłorocznym obozie i w porę zarezerwować miejsce.

Strona organizatora:
https://biznes-camp.pl/

P
Data dodania: 2017-08-01 19:37:53
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.