Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Ile wolności w krajach międzymorza?

W listopadzie 2016 roku Fundacja PAFERE organizowała międzynarodową konferencję pt.: "Ile wolności w krajach międzymorza" Wzięli w niej wówczas udział znamienici prelegenci z Polski, USA i Litwy.

Z uwagi na to, iż idea międzymorza została w ostatnich dniach tchnięta nowym duchem, zapraszamy do obejrzenia relacji z tej konferencji. Wśród prelegentów znajdziecie Państwo znane i szanowane nazwiska: Jan M. Małek (założyciel PAFERE), Stanisław Michalkiewicz (publicysta), prof. Boguslavas Gruževskis (Uniwersytet Wileński), Alejandro Chafuen (Atlas Economic Research Foundation), mec. Piotr Andrzejewski (polityk, adwokat, członek Trybunału Stanu), Tomasz Sommer ("Najwyższy Czas!").

Obejrzyj relację z konferencji...


Jan M. Małek, Stanisław Michalkiewicz i Boguslavas Gruževskis


Alejandro Chafuen, Piotr Andrzejewski i Tomasz Sommer
Data dodania: 2017-07-07 20:28:00
Artykul przeczytano 1083 razy
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.