Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Książka PAFERE "Zapadnia - człowiek i socjalizm" wyruszyła w Polskę!

Przypominamy, że Fundacja PAFERE oferuje Państwu bogatą literaturę wolnorynkową nie tylko w ramach strony internetowej, ale prowadzi także internetowy kiosk, z którego pobrać można niezwykle cenne pozycje książkowe o charakterze edukacyjnym.


W naszej ofercie znajduje się jak dotąd 5 tytułów. Są to:

Ludwig von Mises - "Mentalność antykapitalistyczna"
Ludwig von Mises - "Planowany chaos"
Ludwig von Mises - "Biurokracja"
Joanna Lampka - "Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?"
Anatolij Fiedosiejew - "Zapadnia - człowiek i socjalizm"

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, że książki te bez problemu można pobrać z naszego kiosku. Choć są one darmowe, to jednak liczymy na dobrowolne wpłaty, które pozwolą nam na wydanie kolejnych pozycji, które przyczynią się - mamy nadzieję - do wzrostu poziomu wiedzy Polaków na tematy ekonomiczne. Dodajmy tylko, że wpłaty dokonać można w bardzo prosty sposób, podczas pobierania książki.

Jednocześnie informujemy, że Fundacja PAFERE prowadzi aktualnie wysyłkę książki Anatolija Fiedosiejewa - "Zapadnia  - człowiek i socjalizm". Dotychczas wysłanych zostało 1600 egzemplarzy. "Jej odbiorcami są wszyscy polscy parlamentarzyści, a także wybrane licea, organizacje pożytku publicznego i parafie" - mówi Paweł Florecki z Fundacji PAFERE. "Książka trafiła także do bibliotek publicznych oraz do wielu dziennikarzy i przedsiębiorców" - dodaje.

Fundacja PAFERE zakłada, że docelowo rozesłanych zostanie około 2500 egzemplarzy książki Anatolija Fiedosiejewa - miejmy nadzieję, że z pożytkiem dla Polski.

PSz
Data dodania: 2017-06-26 21:51:23
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.