Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Za Twoje Pieniądze: Cena minimalna

Rząd wie, że cena minimalna alkoholu zniechęca do zakupu wódki. Ale taki sam mechanizm działa w odniesieniu do minimalnej ceny pracy. Czy rząd chce zniechęcić pracodawców do zatrudniania?

Oto temat kolejnego odcinka naszego Wideobloga. Do jego obejrzenia oraz rozpowszechniania dalej gorąco zachęcamy!

Obejrzyj film o cenie minimalnej...
Data dodania: 2015-06-02 18:30:00
Artykul przeczytano 1229 razy
 
Artykuł skomentowano 2 razy
Dodaj komentarz
Please let me know if you're looking for a wrietr for your blog. You have some really good articles and I feel I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd love to write some content for your blog in exchange for a link back to mine. Please send me an e-mail if interested. Many thanks!
Dodano: 2015-10-23 08:26:36
Dodał: ~c4wPZ9riK
Rząd nie chciałby kierować pomocy społecznej do zatrudnionych, ponieważ wystarczająco dużo jest bezrobotnych i niepełnosprawnych
Dodano: 2015-06-16 17:08:41
Dodał: ~burak
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.