Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Mamy już 3 tys. fanów na Facebooku

Miło nam poinformować, że profil Fundacji PAFERE na Facebooku zyskał dziś sympatię 3-tysięcznego fana. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i że regularnie odwiedzacie nasz profil jak i stronę pafere.org.

Zachęcamy Państwa do polecania innym tego, co staramy się robić dla większej popularyzacji wśród Polaków edukacji ekonomicznej. Na co dzień widać to właśnie na naszych stronach w internecie. Facebookowy profil to - w pewnym sensie - przedłużenie naszej podstawowej strony czyli pafere.org. Znajdziecie tam Państwo często informacje, których nie ma na naszej stronie. Zachęcamy do dyskusji na temat poruszanych problemów i polecania nas innym, a tych, co nas dotąd nie "polubili" zachęcamy do zrobienia tego.

Zatem do 4-tysięcznego fana!
Data dodania: 2014-12-17 19:38:35
Artykul przeczytano 1157 razy
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.