Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Wkrótce Magister PAFERE w nowej odsłonie

Podczas niedawnej konferencji PAFERE w Krakowie w dniach 19-20 września br. uhonorowaliśmy laureatów ostatniej edycji konkursu Magister PAFERE. Tymczasem już wkrótce ruszamy z kolejną edycją.

Tym razem konkurs przebiegał będzie w nieco odmienionej formie. Póki co nie zdradzamy szczegółów zachęcając do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.
Data dodania: 2014-10-23 20:17:35
Artykul przeczytano 1986 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
Just desire to say your aitcrle is as surprising. The clarity in your post is simply great and i could assume you're an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please continue the rewarding work.
Dodano: 2015-10-23 08:44:22
Dodał: ~5rSMh3EHMz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.