Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Partnerzy konferencji PAFERE "Własność prywatna a postęp gospodarczy"

Konferencja Fundacji PAFERE zaplanowana na 19-20 września br. w Krakowie zbliża się coraz bardziej. Wciąż można się rejestrować! Na naszej stronie możecie się Państwo zapoznać z jej programem a także poznać zacnych prelegentów, którzy uświetnią ją swoimi referatami. Nie sposób nie wspomnieć również o patronach medialnych i sponsorach konferencji.

 

Poznaj sponsora i partnerów naszej konferencji
  i wszyscy, którzy wspierają naszą Fundację!


Oto partnerzy naszej konferencji.
      

   


            

     


 
 

              
 


Data dodania: 2014-09-03 14:06:38
Artykul przeczytano 1632 razy
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.