Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Jest zwycięzca!!!

Gratulujemy uczestnikom! Tak, bo komisja konkursowa miała więcej trudności w wyłonieniu autora najlepszej wypowiedzi niż przy wyborze logo. Przyłożyliście się do konkursu i to nas cieszy.

Przyszło sporo odpowiedzi, nierzadko po kilka od tych samych osób, w miarę jak przybywało projektów. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że mamy przede wszystkim wybrać logo, które oddaje otwartość i dynamikę wolnego rynku. Bo przede wszystkim kojarzycie nas z wolnością gospodarczą. Było też sporo prac krytycznych, które pomogły nam spojrzeć chłodnym okiem na prace konkursowe.

Ale to już historia. Ostatecznie komisja zdecydowała, że zwycięzcą jest p. Marcin Konik-Korn. W swoim komentarzu, który poprzedził ostateczny wybór loga napisał on: "Logo wyraża równoległe podążanie rozwoju Polski za rozwojem USA. Jest bardzo czytelne i spełnia wymogi bardzo skutecznej marketingowo filozofii minimalistycznej".

Do zwycięzcy trafią wartościowe książki o tematyce wolnorynkowej. A pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!
Data dodania: 2014-08-12 21:57:19
Artykul przeczytano 1535 razy
 
Artykuł skomentowano 2 razy
Dodaj komentarz
korekta linku do gotowca http://goo.gl/ddWFdB
Dodano: 2015-04-24 23:55:06
Dodał: ~Fajnelogo.plagiaty
Tak... jest, tylko czy zwycięzca? Jak dla mnie wielki przegrany człowiek i oszust... Brzydze się takimi krętaczami a wy zostaliście okradzeni. Sprawa do wygrania w sądzie.. dowód >>> http://goo.gl/XEZW4i
Dodano: 2014-12-23 01:15:51
Dodał: ~Fajnelogo.plagiaty
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.