Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

"Zatrute jabłko przedsiębiorczości biurokratycznej"- wykład dr. Pawła Dąbrowskiego

Dotacje dla przedsiębiorców - pomagają czy raczej szkodzą? Na to oraz inne pytania odpowiadał dr. Paweł Dąbrowski (firma Kreatywne Strategie) podczas ubiegłorocznej konferencji PAFERE Liberty Weekend, która odbyła się w Łodzi. Zapraszamy do obejrzenia wykładu.
Data dodania: 2013-02-06 23:04:26
Artykul przeczytano 2857 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
This is way more helpful than anynihtg else I've looked at.
Dodano: 2016-08-05 08:20:54
Dodał: ~wB4D2tW8
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.