Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Specyfika firmy rodzinnej we współczesnej gospodarce - wykład Andrzeja Barańskiego

Jak wygląda sytuacja rodzinnych firm w obecnej rzeczywistości gospodarczej? O tym mówił podczas ubiegłorocznej konferencji PAFERE Liberty Weekend Andrzej Barański, właściciel firmy Herbewo oraz przedstawiciel Inicjatywy Firm Rodzinnych. Zapraszamy do obejrzenia wykładu.

Data dodania: 2013-01-17 12:17:23
Artykul przeczytano 3147 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
Dzisiaj wbijam jak cidzoeń na stronkę Warsaw Fashion Street, a tu głosowanie zakończone. Trzecie miejsce... Głosowałam na Ciebie cidzoennie, a głosy jednak spadały... Bardzo szkoda :(W głosowaniu powinnaś zająć pierwsze miejsce!
Dodano: 2013-03-02 01:39:08
Dodał: ~CUGGbUghD
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.