Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Gala III Edycji Konkursu Magister PAFERE - relacja wideo

21 kwietnia 2012 roku odbyła się uroczysta gala III edycji Konkursu Magister PAFERE. Uroczystość prowadził koordynator projektu, Konrad Rajca. Obecni byli jurorzy: dr Sebastian Musioł, prof. Michał Wojciechowski i Andrzej Barański.

Przybyli również laureaci: Paweł Kłobukowski, Olgierd Sroczyński, Anna Balawejder, Jarosław Kantorowicz i Natalia Horodecka.

Przedstawiamy relację wideo z uroczystości wręczenia nagród, podczas której głos zabrali organizatorzy i jurorzy konkursu oraz sami laureaci.

Data dodania: 2012-06-28 06:37:30
Artykul przeczytano 2706 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
Nie obawiasz się, że lduize poprzez stałe obserwowanie Twojego bloga, zaczną Cię naśladować i zaraz cała Polska będzie wyglądać tak, jak Ty? Wiesz..u mnie w szkole to tak działa, że jeśli ubiorę coś "nowoczesnego", za parę dni już widzę sobowtf3ry.
Dodano: 2012-07-22 10:27:09
Dodał: ~wBUvnGQpJuQHhcBM
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.