Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Magister PAFERE, edycja II - z naszego archiwum

Już 21 kwietnia 2012 roku spotykamy się w Warszawie na konferencji "Szara strefa - przyczyny i skutki dla gospodarki", która połączona będzie z uroczystą galą wręczenia nagród w III edycji konkursu Magister PAFERE.

Pierwsza edycja Magistra odbyła się w 2008 roku, a kolejna dwa lata później. Przypominamy dziś, jak to było podczas II edycji Magistra PAFERE w 2010 roku. Ówczesnej gali towarzyszyła konferencja "Przedsiębiorca - zawód czy powołanie". Cała uroczystość odbyła się 27 lutego w Pałacu Sapiehów. Mamy nadzieję, że ta relacja zachęci tych z Państwa, którzy dotąd nie podjęli decyzji, czy 21 kwietnia 2012 roku przybyć do Pałacu Chodkiewiczów (Siedziba Związku Rzemiosła Polskiego), przy ul. Miodowej 14, by wziąć udział w tegorocznej konferencji oraz gali wręczenia nagród Magister PAFERE.Obejrzyj cała relację na PAFERE TV...
Data dodania: 2012-04-05 18:40:50
Artykul przeczytano 2185 razy
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.