Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

21 kwietnia 2012: 5-lecie naszej Fundacji i gala wręczenia nagród konkursu Magister PAFERE

W dniach 20-26 kwietnia przyjedzie do Polski na nasze zaproszenie prof. Victor Claar, autor książki "Sprawiedliwy handel?". Gość weźmie m.in. udział w odbywającej się 21 kwietnia 2012 (sobota) w Warszawie konferencji z okazji 5-lecia Fundacji, połączonej z galą wręczenia nagród w konkursie Magister PAFERE.

Prof. Victor Claar był głównym gościem ubiegłorocznej konferencji PAFERE Liberty Weekend,  która odbyła się w dniach 21-23 października 2011 roku w Czeszowie na Dolnym Śląsku.

O szczegółach uroczystości informować będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Zamów książkę prof. Claara...

Data dodania: 2012-03-05 18:13:30
Artykul przeczytano 2180 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
I've been surfing oninle more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours. It's prettyworth enough for me. In my view, if all site owners and bloggers made good content as you did,the internet will be much more useful than ever before.Feel free to visit my blog post;
Dodano: 2015-10-23 08:28:53
Dodał: ~bMcQ2IM5KDC
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.