Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Wywiad z Song Hongbingiem, autorem "Wojny o pieniądz"

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, udzielonego specjalnie dla Fundacji PAFERE, z światowej sławy ekonomistą z Chin, autorem książek "Wojna o pieniądz", Song Hongbingiem. Rozmowa miała miejsce podczas międzynarodowej konferencji pt. "Nowy porządek światowy. W kierunku nowej ery odpowiedzialności - inspiracje religijne", która odbyła się 14 grudnia br. na UKSW.

Posłuchaj wywiadu ...


Data dodania: 2011-12-15 12:16:34
Artykul przeczytano 5364 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
At last! Sonmeoe with the insight to solve the problem!
Dodano: 2012-01-12 20:32:19
Dodał: ~WHzOqMhuTegdWanrDbk
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.