Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Konkurs Magister PAFERE - I etap za nami

Dobiegł końca I etap kwalifikacji do konkursu Magister PAFERE na najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekonomii. Dziękujemy za tak liczne Państwa zgłoszenia i gratulujemy wszystkim, których prace zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie!
Przed nami II etap Magistra PAFERE, do którego zostanie wybranych 10 najlepszych prac. O wynikach kwalifikacji poinformujemy Państwa w styczniu. Życzymy powodzenia!

Data dodania: 2011-12-07 13:38:06
Artykul przeczytano 2187 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
vestibular Fits e9 para mim uma das metas que almejo cositqnuar, pois fazer parte de uma faculdade que supre as exigeancias dos alunos e9 fundamental para o futuro profissional. A Fits e9 sem dfavidas a primeira ope7e3o na minha busca por uma faculdade com extrutura curricular e fedsica.
Dodano: 2012-05-04 06:34:04
Dodał: ~aEYNJMPAT
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.