Andrzej Barański: Uczciwość w biznesie się opłaca (wideo)

Wyrosłem w atmosferze wielkiej chwały przemysłu w międzywojennej Polsce. Ojciec, który zakładał firmę "Herbewo", po jej nacjonalizacji przesiedział 6 lat w komunistycznym więzieniu za obronę... Więcej »

Dobra rzadkie i ubodzy

Papież Franciszek ustanowił ostatnią niedzielę (19 listopada 2017) przed Uroczystością Chrystusa Króla Światowym Dniem Ubogich. Papież pragnie zwrócić uwagę, że miłość wobec bliźniego w potrzebie musi... Więcej »

PAFERE otwiera się na myśl Chestertona

Był zdecydowanym zwolennikiem wolności i własności. Jednocześnie odrzucał kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa – jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm... Więcej »

Szwajcarzy o Polsce i Polakach - na Święto Niepodległości

Szwajcaria, choć to kraj leżący stosunkowo blisko Polski, wydaje się dość odległy. Pod wieloma względami. Z okazji Święta Niepodległości mogliśmy wysłuchać wiele życzeń i pozdrowień z zagranicy - pozdrawiali... Więcej »

Inflacja jest tą formą podatku, który można nałożyć bez ustawy
Milton Friedman

Magister PAFERE - prace można nadsyłać do 30 listopada br.

30 października upłynął termin zgłaszania prac do konkursu Magister PAFERE na najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekonomii. Jednak z uwagi na przepełnienie objętości naszego serwera część z Państwa prac mogła do nas nie dotrzeć. Za utrudnienia bardzo serdecznie przepraszamy.

Wszyscy z Was, którzy nie otrzymali informacji zwrotnej potwierdzającej zgłoszenie pracy do konkursu proszeni są o wysłanie jej ponownie na adres konkurs@pafere.org.  Mając na względzie umożliwienie wszystkim zainteresowanym udział w konkursie, Rada Konkursu Magister PAFERE zdecydowała się także na wydłużenie terminu nadsyłania prac do 30 listopada. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu pod adresem k.rajca@pafere.org.

KR

Data dodania: 2011-11-03 14:22:57
Artykul przeczytano 2315 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
Katarzyna Zgodko pisze:U, musialam cos pokrecic z mialem, bo swojego zdjatka nie widze. Najwyzej nastepnym razem.A podoba mi sie w tym momencie, po pierwszym rzucie oka 100 i 117 (to drugie takie uroczasno-pozytywne)VA:F [1.9.11_1134](from 17 votes)
Dodano: 2012-02-19 21:17:56
Dodał: ~WBnjFCJRogsItInMOq
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.